اقدامات مقابله‌ای با کرونا

درباره اقدامات برای کمک به مهار کردن بیماری کرونا بیشتر بخوانید

به‌عنوان بزرگترین شرکت تولیدکننده صابون، ما برای محافظت از جان انسان‌ها و معیشت افراد در برابر همه‌گیری کووید-۱۹، تلاش‌ها و اقدامات جهانی و داخلی را همراهی می‌کنیم.

گستره‌ای از اقدامات متنوع

در ماه مارس، کمی پس از اعلام بیماری کووید-۱۹ توسط سازمان بهداشت جهانی به‌عنوان همه‌گیری (پاندمی)، ما مجموعه‌ای از اقدامات را در راستای حمایت از تلاش‌های داخلی و جهانی برای مدیریت شیوع بیماری کووید-۱۹ انجام دادیم.

این اقدامات شامل کمک‌های ۱۰۰ میلیون یورویی با عرضه صابون، ضدعفونی‌کننده، سفیدکننده و مواد غذایی و کمک نقدی ۵۰۰ میلیون یورویی برای تامین‌کنندگان و مشتریان خرد و متوسط می‌شوند. همچنین ما کمک‌های مالی خود را برای ایجاد برنامه شستشوی دست برای یک میلیارد نفر ارائه می‌کنیم.

اما تلاش‌های ما به این اقدامات محدود نمی‌شوند.

برای مثال در کشور چین، محققان بخش تحقیق و توسعه ما تخصص خود در زمینه بهداشت دستان را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشتند. در انگلستان ما به ساخت دستگاه اکسیژن برای NHS کمک می‌کنیم و در برزیل نیز خط تولید ویژه‌ای برای ارائه پاک کننده سطوح سیف به خانواده‌های آسیب‌دیده در فاولاس و سائوپائولو اختصاص داده‌ایم.

آخرین خبرها

اینستاگرام

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

21/07/28