روایت‌های برند: کلوزآپ – خمیردندانی با رشد سریع در بازار که صمیمیت را ترویج می کند

کلوزآپ سومین خمیردندان منتخب مصرف‌کنندگان در سراسر جهان است که در بیش از ۵۷ کشور ارائه شده است و به میلیون‌ها نفر از مردم نفسی تازه و اعتماد به نفس‌لازم را برای معاشرت روزانه آن‌ها ارائه می‌کند. در این مقاله به دلیل محبوبیت این برند طی ۵۰ سال گذشته اشاره کرده‌ایم.

چگونه آغاز شد؟

کلوزآپ در دهه ۶۰ میلادی و در دوران پر شور و هیجان تابستان عشق (Summer of love) تولید شد. در دنیایی که اکثر خمیردندان‌ها سفید رنگ بودند، دو محقق در ایالات متحده آمریکا ایده‌ای نوآورانه داشتند: با ترکیب شاخص سیلیکا با سوربیتول و آب اولین خمیردندان ژلی و شفاف دنیا تولید شد.

با توجه به نتایج، این برند کاری جدید و خارق‌العاده انجام داده بود.  فرمول ژلی کلوزآپ به رنگ قرمز روشن بود. رنگ شور و اشتیاق،‌ احساس و جذابیت. این خمیردندان در آن دوران با جمله «خمیردندان و دهان‌شویه» تبلیغ می‌شد. نفسی تازه که برای مصرف‌کنندگان اعتماد به نفس لازم برای معاشرت را تضمین می‌کرد.

 

کلوزآپ از آن زمان تا کنون، جسارت، احساس و صمیمیت را در بطن برند خود داشته است.

روند فعالیت ما

این روزها کلوزآپ سومین خمیردندان منتخب در سراسر جهان است و محصولات آن به بیش از ۵۷ کشور مختلف ارائه می‌شود.

پیشینه کسب‌وکار کلوزآپ به بیش از نیم قرن پیش بازمی‌گردد و تا کنون این برند نشانه‌ای از کاهش رشد نشان نداده‌ است. در حقیقت، نسبت به سال قبل نزدیک به ۱۲ میلیون خانوار بیشتر در سال ۲۰۲۲ کلوزآپ را انتخاب کرده‌اند و این برند در ۶ بازار از ۸ بازار قدرتمند خود رشد داشته است.

پرفروش‌ترین محصول کلوزآپ،  خمیردندان Red Hot – خمیردندان نعنایی و تند -ضدباکتری با فرمولی سرشار از زینک است که تا ۱۲ ساعت دهان را خوش‌بو می‌کند. کلوزآپ اخیرا گستره محصولات خود را گسترش داده است تا خط جدید محصولات منحصربه‌فرد خود را ارائه کند: گستره محصولات Natural Detox که با ترکیباتی طبیعی تولید می‌شود و Closeup Fresh Multi Vitamin که از دهان شما به‌صورت کامل محافظت می‌کند و همان طراوت همیشگی خمیردندان کلوزآپ را به همراه دارد.

این محصولات چگونه ساخته شدند؟

این کاغذهای بسیار فشرده‌شده از ترکیبات مایع فعال ساخته شده‌اند. ترکیب آب و هوای خشک‌شده. هنگامی که آب تبخیر می‌شود، آنچه باقی‌ می‌ماند،‌ صفحه‌ای از مواد شوینده جامد است که با افزوده شدن هوا به آن، منافذ بسیاری خواهد داشت.  این منافذ باعث می‌شوند کاغذ طی ۱۵ ثانیه در آب حل شود و هیچ ته‌نشینی نداشته باشد. حتی در دمای سرد مانند ۲۰ درجه.

ایده‌های جدید

۱. فرمول خمیردندان طبیعی با نتایجی مؤثر

یکی از موفق‌ترین محصولات جدید ارائه‌شده محصول منحصر‌به‌فرد Closeup Naturals Detox است. مجموعه‌ای از ۵ خمیردندان که با ترکیباتی طبیعی تهیه شده‌اند.

 

خمیردندان با ترکیب نارگیل و زغال برای ایجاد دندان‌هایی سفیدتر تهیه شده‌اند و خمیردندان لیمو و نمک‌دریایی به از بین بردن لکه‌ها و تقویت لثه‌ها کمک می‌کند. گزینه‌های دیگر شامل خمیردندان تهیه شده با سفال طبیعی، میوه آسای و مرکبات هستند.

۲. فرمول آما-زینک برای بوی ماندگاری بوی خوب دهان

گستره محصولات خمیردندان کلوزآپ دهان را با مدتی طولانی‌تر خوش‌بو می‌کند. فرمول منحصربه‌فردی که با روی تهیه شده و از نظر پزشکی تایید شده‌ است و تا ٪۹۹  باکتری‌های مولد بوی بد دهان را از بین می‌برد و تا ۱۲ ساعت به حفظ طراوت و بوی خوش دهان کمک می‌کنند.

۳. مزایای متعدد مولتی‌ویتامین‌ها

جدیدترین گستره محصولات کلوزآپ – Closeup Fresh Multi Vitamin – از نظر پزشکی تایید شده‌است و برای بلندمدت به حفظ طراوت دهان کمک می‌کند.

 

هر تیوب خمیردندان Closeup Multi Vitamin ۱۲ مزیت را ارائه می‌کند: کمک به از بین بردن پلاک، باکتری، پوسیدگی، بوی بد دهان،‌ زردی دندان، خون‌ریزی لثه، حساسیت، تارتار دندان، فرسایش مینای دندان، التهاب لثه، عفونت لثه‌ها و پوسیدگی ریشه.