چرا در شرکت یونیلیور فعالیت کنیم؟

کسب‌وکار بهتر، دنیای بهتر و افراد بهتر

ما نسبت به فعالیت‌هایی که انجام می‌دهیم، حس خوبی داریم. شیوه‌ کسب‌وکار ما، تولید محصولات و استفاده از برندها، بر مبنای همین حس رضایت است. ما به نکات و جزئیات کوچکی که در دنیا تغییرات مثبت ایجاد می‌کند، اهمیت می‌دهیم و به همین دلیل هم در دنیا شناخته‌ شده‌ایم. بر همین اساس شرکت یونیلیور بهترین مکان برای ایجاد فرصت‌های شغلی هدفمند است.

ما به کسب‌وکار بهتر برای دنیایی بهتر باور داریم. ما به افراد بهتری مانند شما باور داریم.

زمانی که در شرکت یونیلیور فعالیت می‌کنید، قادر خواهید بود تا خود واقعیتان را ثابت کنید. شما با برندهایی همکاری خواهید کرد که محبوب هستند و زندگی مصرف‌کنندگان و جوامع آن‌ها را بهبود می‌بخشند. فعالیت‌های شما با نوآوری‌هایی همراه است که به رشد کسب‌وکار ما و بهبود جوامع و کره زمین کمک می‌کنند. شما با افراد با استعدادی همکاری خواهید کرد که به شما در بهبود خود و جهان اطرافتان کمک می‌کنند.

شما به دستیابی اهدافمان کمک می‌کنید: ترویج زندگی پایا.

ایجاد تغییرات

ما کسب‌وکاری با ابعاد گسترده هستیم و با تغییراتی که شما ایجاد می‌کنید، قادر به ایجاد تحولات عظیمی هستیم. ما این کار را با متفاوت بودن انجام می‌دهیم: شما ایده‌ها را به چالش می‌کشید، فرآیندها را تغییر می‌دهید و چرخه موجود را متحول می‌کنید. روحیه نوآورانه، انرژی، شور و اشتیاق و خلاقیت شما همان چیزی است که به کسب‌وکار ما قدرت می‌بخشد. همکاری با ۱۴۹٬۰۰۰ کارمند با چنین ویژگی‌هایی را تصور کنید. اگر به دنبال ایجاد تحول هستید، ما شما را در این مسیر یاری می‌کنیم.

ما درکنار هم متفاوت می‌شویم

مهم نیست در حوزه فعالیت خود چه جایگاهی دارید –  تنها با جستجو برای جایگاه مناسب و افزایش تجربیات – ما چالش‌ها، فرصت‌ها و حمایت مورد نیاز برای ساخت آینده را فراهم می‌کنیم.

داو، لیپتون، مگنوم، اکس، کنور، سرف و… فهرست این برندهای معتبر و شناخته‌شده جهانی ادامه دارد. این برندها نه تنها نام‌هایی آشنا هستند، بلکه پیشگامانی در ایجاد تغییرات بزرگ محسوب می‌شوند. اگر شما نیز خود را متفاوت می‌دانید، در کنار ما به این تفاوت افتخار کنید. اگر به دنبال ایجاد تغییر و همکاری در پروژه‌های ما هستید و اگر به‌دنبال محیط و فرهنگ کاری جامع و پذیرای ایده‌های جدید هستید، ما از آشنایی با شما استقبال می‌کنیم.

آغاز فعالیت

ما فضای شغلی جامعی را فراهم کرده‌ایم که زمینه لازم برای یادگیری، حمایت و پرورش توانایی‌های شما را ارائه می‌دهد تا بهترین‌ها نقش و عملکرد خود را در جایگاه شغلی مناسب و مورد علاقه خود ایفا کنید. راه‌های زیادی برای شروع فعالیت شغلی شما وجود دارند…

متخصصین باتجربه

هدف ما جذب برترین استعدادها در تمامی سطوح و رشته‌ها است. شرکت یونیلیور همان جایی است که شما می‌توانید خود واقعیتان را اثبات کند و به آنچه انجام می‌دهید، افتخار کنید. در شرکت یونیلیور می‌توانید تغییرات واقعی ایجاد کنید.