فرصت‌های شغلی برای افراد تازه‌کار

شرکت یونیلیور مکان ایده‌آلی برای شروع فعالیت شغلی شما است و ما فرصت  تجربه احساس بهتر را با انجام روزانه کارهای مفید و مثبت، فراهم می‌کنیم. محیط شغلی جامع و کارای ما، زمینه لازم برای یادگیری، حمایت و پرورش توانایی‌های شما را ارائه می‌دهد تا بهترین‌ها، نقش و عملکرد خود را در جایگاه شغلی مناسب و مورد علاقه خود ایفا کنید. ما فرصت‌های شغلی متنوعی را برای فارغ‌التحصیلان و کارآموزان در سراسر جهان ارائه می‌کنیم که باعث می‌شود افراد با چالش‌های واقعی کسب‌وکار مواجه شوند و انرژی و ایده‌های نوین آن‌ها اثراتی واقعی ایجاد کنند.

برنامه رهبران آینده یونیلیور (UFLP)

این برنامه منحصر‌به‌فرد برای شکوفا شدن پتانسیل‌ها در شما طراحی شده‌ است. ما با ایجاد فرصت‌های چالش‌آفرین و هدفمندی که به شما در رسیدن به‌نقش‌های مدیریتی در کسب‌وکار ما کمک می‌کند، از شما حمایت می‌کنیم.

این برنامه که در بیش از ۵۰ کشور و در سراسر بخش‌های ما موجود است، از مزایای متنوع و حقوق مناسب برخوردار است.

به بخش فرصت‌های شغلی ما مراجعه کنید و تا به موقعیت‌های شغلی موجود در کشورتان  دسترسی پیدا کنید.

برنامه‌ رهبران آینده ما با توجه به محل برگزاری، در بازه‌های خاصی در دسترس شما قرار می‌گیرند.  آیا به شرکت در این برنامه علاقه‌مند هستید و هیچ‌ فرصت شغلی مناسبی را پیدا نکرده‌اید؟ مایل هستید شما را از فرصت‌های آتی مطلع کنیم؟
اطلاعات تماس خود را با ما به اشتراک بگذارید و ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

کارآموزی دانش‌آموزان، تجربه کار و تعیین جایگاه شغلی (ULIP)

علاوه بر برنامه رهبران آینده، ما گستره‌ای از برنامه‌های متنوع را به شما ارائه می‌کنیم تا در یکی از تیم‌های ما، تجربه کاری ارزشمندی را کسب کنید. این فرصت‌ها – چه دوره‌های کارآموزی،‌ تجربه فعالیت تابستانی یا تعیین جایگاه شغلی باشند – در هر کشوری متفاوت هستند و در بازه زمانی متفاوتی برگزار می‌شوند.

از بخش فرصت‌های شغلی ما بازدید کنید تا از فرصت‌های شغلی موجود در کشور خود مطلع شوید.

برنامه‌های کارآموزی، تجربه کار و دیگر برنامه‌های تعیین سطح دانش‌آموزان، با توجه به محل برنامه‌ها، ‌در برهه‌های زمانی خاصی برگزار می‌شوند. آیا به شرکت در این برنامه علاقه‌مند هستید و هیچ‌ فرصت شغلی مناسبی را پیدا نکرده‌اید؟ مایل هستید شما را از فرصت‌های آتی مطلع کنیم؟

اطلاعات و رزومه خود را با بخش منابع انسانی ما به اشتراک بگذارید.

فرصت‌های شغلی شما در شرکت یونیلیور

شرکت یونیلیور همان مکانی است که شما می‌توانید در آن با فعالیت به اهداف خود تحقق ببخشید و کسب‌وکار و دنیای بهتری را ایجاد کنید. شما با برندهایی فعالیت خواهید کرد که محبوب هستند و زندگی مصرف‌کنندگان و جوامع ما را تغییر می‌دهند.

از بخش فرصت‌های شغلی بازدید کنید و فرصت‌ شغلی مورد علاقه خود را پیدا کنید.