ملاحظات حقوقی

دسترسی و استفاده از PLC (کنترل‌گر منطقی برنامه‌پذیر) وبسایت یونیلیور تحت شرایط و موازین قانون انگلستان و ولز قرار دارد.

کپی‌رایت

Copyright © Unilever PLC 2018-2021 تمامی حقوق محفوظ هستند. تمامی حقوق کپی‌رایت و مالکیت معنوی در تمامی متون، تصاویر، صداها، نرم‌افزارها و دیگر داده‌ها در وب‌سایت تحت مالکیت Unilever PLC و شرکت‌های وابسته هستند یا تحت مجوز مالک مربوطه قرار دارند. هرگونه ارجاع به شرکا یا مالکان وابسته، شامل تمامی اعضای گروه یونیلیور می شوند.

شما مجاز به جستجوی وب‌سایت و بازتولید بخش‌های وب‌سایت به شیوه‌هایی مانند چاپ‌کردن، دریافت روی هارددیسک و به اشتراک گذاشتن آن با دیگران هستید، اما تمامی موارد مذکور باید با مقاصد غیرتجاری، آگاهی‌رسانی و اهداف شخصی انجام شوند. بازتولید بخش‌های مختلف وب‌سایت نباید برای مقاصد تجاری، توزیع یا فروخته شوند و همچنین دستخوش تغییر قرار بگیرند یا در کارهای مختلف و وب‌سایت‌های دیگر به‌صورت نسخه چاپی یا الکترونیکی قرار بگیرند یا به وب‌سایت‌های دیگر ارسال شوند. هیچ‌گونه گواهی یا حقوق دیگری در این مورد وجود ندارد.

نشان‌های تجاری

تمامی نشان‌های تجاری که در این وب‌سایت نمایش داده شده‌اند یا تحت مالکیت Unilever PLC و شرکای وابسته قرار دارند یا تحت گواهی‌های لازم از آن‌ها استفاده می‌شود.

قابلیت دسترسی به محصولات

واحد Unilever PLC هیچ محصول یا خدماتی را به مشتریان ارائه نمی‌کند. ارجاع به هرگونه محصول یا خدمات در وب‌سایت شامل پیشنهاد فروش یا تأمین آن محصول و خدمات نمی‌شود و به معنی وجود آن محصول یا خدمات در تمامی کشورها نیست و نام، ویژگی‌ها و مشخصات محصول یا خدمات مطابق با آنچه در وب‌سایت درج شده نیست. می‌توانید مشاوره لازم برای مناسب بودن هر نوع محصول یا خدمات مشخص را از توزیع‌کننده مربوطه یا واحدهای محلی وابسته به Unilever PLC بپرسید.

اوراق بهادار

اطلاعات در این وب‌سایت نباید شامل دعوت به سرمایه‌گذاری در Unilever PLC یا هر شرکت وابسته‌ای باشد. قیمت سهام‌ها و درآمد حاصل از آن‌ها می‌توانند افزایش یا کاهش پیدا کنند و ممکن است سرمایه‌گذاران میزان سرمایه اصلی خود را دریافت نکنند. عملکرد‌های گذشته، ضرورتاً الگویی برای عملکردهای آینده نیستند.

محتوا

اطلاعات موجود در این وب‌سایت صرفاً با اهداف اطلاع‌رسانی ارائه شده‌اند. این اطلاعات نباید برای مقاصد خاصی استفاده شوند و هیچ‌گونه تضمینی در خصوص صحت یا قطعیت آن‌ها داده نشده است.

Unilever PLC و شرکت‌های وابسته و واحدهای وابسته به آن‌ها مانند عوامل اجرایی،‌کارکنان یا آژانس‌ها در قبال ازدست‌رفتن، آسیب یا هزینه‌های ناشی از استفاده یا دسترسی به وب‌سایت یا وب‌سایت‌های متصل به آن مسئولیتی ندارند. این موارد شامل عدم محدودیت، ازدست‌دادن سود به‌صورت مستقیم، تصادفی یا درنتیجه فعالیت‌ها می‌شوند.

تمامی نظرات، پیشنهادها، تصاویر، ایده‌ها (شامل محصولات و ایده‌های تبلیغاتی) و اطلاعات یا داده‌هایی دیگری که از طریق این وب‌سایت در اختیار Unilever PLC قرار می‌دهید، شامل مالکیت اختصاصی Unilever PLC می‌شوند و تحت مالکیت آن باقی می‌مانند. این امر شامل حقوق متعاقبی که به ارائه این محتواها ارتباط پیدا می‌کنند نیز می‌شود. حتی اگر این شرایط و مقررات در آینده دچار تغییر شوند یا از بین بروند.

این موضوع به معنی سلب حق هرگونه مالکیت در زمان ارائه این اطلاعات یا داده‌ها توسط شما می‌شود و شما نیز براین‌اساس حق استفاده نامحدود Unilever PLC از (داده‌ها یا ایده‌های مشابه آن‌ها) در هر شکل یا روشی، در زمان حاضر و آینده، بدون اطلاع قبلی و بدون پرداخت احتمالی غرامت و هرگونه تعهد در قبال خود یا دیگران را به رسمیت می‌شناسید. همچنین این موضوع به معنی آن است که Unilever PLC هیچ مسئولیتی برای محرمانه نگه‌داشتن داده‌های شما ندارد.

حق اعمال تغییرات و تصحیح این وب‌سایت در هر زمان و بدون اطلاع قبلی برای ما محفوظ است.

اطلاعیه‌های محدود

ممکن است در بخش‌های مختلف وب‌سایت لینک‌هایی به وب‌سایت‌های دیگر به شما ارائه شوند که به بخشی از وب‌سایت ما مربوط هستند. این به معنی ارتباط Unilever PLC یا واحدهای وابسته به این سایت‌ها و مالکان آن نیست.

در نظر داشته باشید، Unilever PLC و افراد حقیقی و حقوقی وابسته و وابستگان آن‌ها و عوامل اجرایی، کارکنان و دیگر عوامل، مسئولیت یا تعهدی در قبال این سایت‌ها و محتوای آن‌ها ندارند و مورد تأیید Unilever PLC و واحدهای وابسته آن نیستند.

اگر هر زمانی متوجه دسترسی ناخواسته به وب‌سایت دیگری شدید، می‌توانید با کلیک کردن بر نشان «بازگشت» یا واردکردن آدرس Unilever PLC در مرورگر به وب‌سایت اصلی بازگردید.

*گروه شرکت یونیلیور، شامل شرکت یا شرکت‌هایی می‌شود که Unilever PLC همراه با شرکت‌های دیگر، صاحب ۵۰٪ یا بیشتر از حق رأی سهام‌های صادره سرمایه آن هستند یا از حق انتساب اکثریت اعضای هیئت‌مدیره برخوردار هستند.