متخصصین با تجربه

برندهای ما روزانه بر زندگی ۲.۵ میلیارد نفر اثر می‌گذارند؛ این برندها هدفمند هستند و به افراد کمک می‌کنند تا با آراستگی حس بهتری داشته باشند و از زندگی بیشترین بهره را ببرند. ما با برندهایمان هر روز تلاش می‌کنیم تا دنیا را کمی بهتر کنیم – تاکنون هم با همین شیوه فعالیت کرده‌ایم. 

تمامی کارکنان ما در سراسر جهان بر همین عقیده هستند و آن‌ها به هدف ما باور دارند: همگانی ساختن زندگی پایا. شما هم با ما هم‌عقیده هستید؟ در شرکت یونیلیور می‌توانید اثر مثبتی در دنیا ایجاد کنید و در حوزه فعالیت خود بهترین باشید و این مایه خرسندی و موفقیت ما است.

به‌عنوان یکی از کسب‌وکارهای شناخته‌شده در جهان، ما بهترین استعدادها را در تمامی حوزه‌ها و سطوح به خود جذب می‌کنیم.  شرکت یونیلیور همان جاییست که شما می‌توانید خود واقعیتان را اثبات کند و به آنچه انجام می‌دهید افتخار کنید. حوزه‌های مختلفی که افراد متخصص در آن‌ها فعالیت می‌کنند را بررسی کنید.

بخش‌های مختلف تیم ما

راهکارهای غذایی یونیلیور

محصولات و خدماتی که توسط سرآشپزها برای سرآشپزها تهیه می‌شوند: این حوزه مربوط به خدمات تخصصی مواد غذایی می‌شود – شبکه‌ای جهانی از متخصصان، برای نوآوری و الهام ‌بخشیدن.

امور سازمانی و ارتباطات

FRZ08318 (Copy)

داستان ما را شرح دهید، با ذینفعانمان ارتباط برقرار کنید، اخبار ما را به اشتراک بگذارید، اهداف ما را شرح دهید. ما قادر به ایجاد تغییرات هستیم و می‌خواهیم افراد از فعالیت‌های ما آگاه شوند. به ما کمک کنید تا پیام خود را منتقل کنیم.

زنجیره تامین

زنجیره تامین عاملی کلیدی در بطن شرکت ما است و نقشی حیاتی در ارائه محصولات ما به مشتریان و مصرف‌کنندگان ایفا می‌کند. این امر در مدیریت کسب‌وکار ما و دستیابی به اهدافمان بسیار اهمیت دارد. 

تحقیق و توسعه

نوآوری در بطن تعهدات ما به رشد کسب‌وکار و ایجاد اثرات مثبت در جهان قرار دارد: بیش از ۶٬۰۰۰ کارمند به شیوه‌های مختلف و هدفمند با بخش تحقیق و توسعه همکاری می‌کنند.

بازاریابی

بازاریابان شرکت یونیلیور، سازندگان واقعی برندهای ما هستند: کارآفرینانی مؤثر در بازاریابی پایا که بر فعالیت از طریق برندهای هدفمند برای ایجاد تغییرات مثبت در جامعه و افراد تمرکز دارند.

بخش حقوقی

UW5A0046

از یکپارچگی کسب‌وکار گرفته تا نوآوری‌های ثبت‌شده. از قراردادهای مشارکت تا بازاریابی با سلبریتی‌ها، تیم حقوقی ما تضمین‌کننده انجام فعالیت‌ها به ‌شیوه مناسب در ۱۹۰ کشور و برای ۲/۵ میلیارد نفر از مصرف‌کنندگان محصولات ما هستند.

فناوری اطلاعات

به پیشرفت جهان کمک کنید – موفقیت ما بر زیرساخت منحصر‌به‌فرد IT که توسط افراد متخصص و خلاق مدیریت می شود، تکیه دارد.

منابع انسانی

Human Resource

کسب‌وکار بهتر به معنی دنیای بهتر و افراد بهتر است. رویکرد نوآورانه و مردم‌-محور تیم‌های منابع انسانی ما، با فراهم کردن بستر مناسب برای ظرفیت‌ها و توانایی‌ها و فرهنگ‌سازی درون سازمان به ساخت دنیایی بهتر کمک می‌کنند.

بخش مالی

بخش مالی در شرکت یونیلیور، با مشارکت در تمامی فعالیت‌ها و بررسی نتایج عملکرد شما، فرصت منحصر‌به‌فردی را برای فعالیت و رشد پایای کسب‌وکار فراهم می‌کند.

تحولات دیجیتال

برای موفقیت بیشتر در شتاب‌بخشیدن به کسب‌وکار، باید توانایی‌های دیجیتالی خود را افزایش دهیم. در همین راستا، ما به فرآیند تحولات end-to-end دیجیتال خود سرعت می‌بخشیم تا شرکت یونیلیور را در دنیایی که به‌سرعت در حال دیجیتالی‌شدن است، رقابتی‌تر کنیم.

توسعه مشتریان


ما با مشتریان خود همکاری می‌کنیم تا نیازها و دغدغه‌های آن‌ها را درک کنیم. بنابراین به پیشگامی و نوآوری برای ایجاد اثرات مثبت در دنیا ادامه می‌دهیم.

فرصت‌شغلی شما در شرکت یونیلیور

شرکتی به گستردگی ما،‌ همواره به‌دنبال استخدام افراد پرانرژی و با تجربه در نقش‌های متنوع در سراسر جهان است. اگر می‌خواهید از فرصت‌های شغلی موجود در تیم‌های ما مطلع شوید، از بخش جستجوی فرصت‌های شغلی بازدید کنید و فرصت‌ شغلی مناسب خود را پیدا کنید.
فرصت‌ شغلی شما در شرکت یونیلیور