بازدید گروهی از اساتید و دانشجویان دانشگاه الزهرا از شرکت یونیلیور ایران

در ادامه فعالیت‌های یونیلیور ایران در راستای ارتباط با دانشجویان و دانشگاه‌ها و همراهی با جامعه علمی، روز چهارشنبه، ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳، دفتر یونیلیور ایران میزبان دانشجویان رشته مدیریت بازرگانی و مدیریت مالی دانشگاه الزهرا بود.

این رویداد با خوش‌آمدگویی سپیده استادزمانی، مدیرعامل یونیلیور ایران و مدیرکل زنجیره تأمین یونیلیور ایران، آسیای میانه و منطقه قفقاز، آغاز شد: «یونیلیور با بهره‌گیری از فرصت‌های همراهی با جامعه دانشگاهی کشور تلاش می‌کند تا به دانشجویان کمک کند تا انتخابی آگاهانه برای زندگی حرفه‌ای خود داشته باشد.» سپیده استادزمانی اشاره کرد که حمایت از جامعه علمی از طریق راه‌هایی چون دیدار با دانشجویان، معرفی کسب‌وکار یونیلیور و واحدهای مختلف آن و رشد و گسترش مهارت‌های این جامعه را ادامه و هموارسازی مسیر حضور در فضای اشتغال را اولویت قرار خواهیم داد.

مهدی نورانی، مدیر ارشد ارتباطات و امور سازمانی یونیلیور ایران، آسیای میانه و منطقه قفقاز، ضمن معرفی یونیلیور جهانی و فعالیت‌های شرکت در ایران از چشم‌اندازها و فعالیت‌های آینده گفت: «رشد و پیشرفت از اهداف همیشگی یونیلیور بوده و رشد جوامع دانشگاهی و دانشجویان که کارآفرینان آینده ایران هستند نیز بخشی از مسیر کسب‌وکار ما را تشکیل می‌دهد.»

وی در صحبت‌هایش تاکید کرد برنامه اجرایی رشد یونیلیور از تازه‌ترین و نوین‌ترین رویکردهای یونیلیور است که تمرکز بر اولویت‌ها با تأثیرگذاری بیشتر و نتایجی ملموس را هدف‌گذاری می‌کند.

نازنین دادگر، مدیرکل منابع انسانی یونیلیور ایران، آسیای میانه و قفقاز، با اشاره به مأموریت یونیلیور برای دستیابی به رشد و شکوفایی استعدادها، توضیحات کامل‌تری از منابع انسانی این شرکت به دانشجویان ارائه داد: «ما در یونیلیور تلاش می‌کنیم تا با شکوفا کردن استعدادهای بالقوه و متنوع نسل جوان بتوانیم در کنار یکدیگر بهترین عملکرد را نشان بدهیم.» وی افزود: «توسعه مهارت‌های نسل جوان، مانند مهارت‌های راهبری و کارآفرینی، یکی از تعهدات اصلی ما به‌عنوان شرکتی مسئولیت‌پذیر است و امیدواریم بتوانیم بستر رشد و توسعه ارتباط و همکاری بین صنعت و دانشگاه را بیش از پیش هموار کنیم.»

او در ادامه توضیح داد که ارتباطات نیز یکی از رویکردهای کلیدی این شرکت است و همکاران و مصرف‌کنندگان یونیلیور می‌توانند به مسیر فعالیت‌ها و استراتژی‌های یونیلیور دسترسی داشته باشند و نظراتشان را با سطوح مختلف مدیریتی به صورت شفاف و مستقیم در میان بگذارند.

مدیر‌کل منابع انسانی یونیلیور ایران در ادامه اعلام کرد این شرکت از سال ۱۳۹۵، دو برنامه کارآموزی یونیلیور (ULIP) و برنامه رهبران آینده یونیلیور (UFLP) را برگزار می‌کند. امیدواریم این دوره‌های کارآموزی مهارت‌هایی فراتر از مهارت‌های تکنیکی به کارآموزان ارائه دهند. در طول این برنامه‌ها استعدادهای جوان می‌توانند در بخش‌های مختلف یونیلیور از زنجیره تأمین، منابع انسانی، مارکتینگ و ارتباطات تجربه کاری کسب کنند.

یونیلیور ایران همکاری‌ها و ارتباط با دانشگاه‌ها را در سال ۱۴۰۳ بیش از پیش ادامه می‌دهد و تلاش دارد تا هم‌راستا با چشم‌انداز خود «اهمیت به مردم و رشد در کنار یکدیگر»، از دانشجویان و کارآفرینان آینده به‌گونه‌ای حمایت کند که بتوانند در جهان همواره در حال تغییر، برای آینده‌ حرفه‌ای خود آماده باشند.