استراتژی ما

هدف ما ترویج زندگی پایا است.

با این هدف فعالیت می‌کنیم و به کسب‌وکار می‌پردازیم. از این طریق الهام‌بخش فعالیت‌های نوآورانه و عملکردی استثنایی هستیم.

رشد پایدار

در سال ۱۸۸۳، صابون Sunlight در کشور انگلیس توسط بنیانگذار شرکت یونیلیور معرفی شد – این محصول با خلاقیت، پیشگامی و هدفی مشخص ارائه شد: ترویج پاکیزگی و ارائه آن به همه مردم. این اقدام در آن برهه زمانی، شکلی از زندگی پایا بود. در حال حاضر ما ۴۰۰ برند را در اختیار داریم و هنوز هم فعالیت‌های ما بر همین اهداف متمرکز است.

هدف ما صرفا کاهش آسیب‌های ‌زیست‌محیطی نیست؛ بلکه انجام اقدامات مثبت بیشتر برای جامعه و کره‌زمین است. ما می‌خواهیم به بهبود مشکلات اجتماعی و زیست‌محیطی که جهان ما با آن مواجه است، کمک کنیم و از طریق محصولاتمان زندگی افراد را بهبود ببخشیم.

در ۱۲۰ سال گذشته، جزء پیشگامان، نوآوران و آینده‌سازان بوده‌ایم و با تمرکز بر پایایی به فعالیت‌های خود در همین راستا ادامه و کسب‌وکار خود را بر همین اساس گسترش خواهیم داد.

بخش‌های راهبردی ما

هدف ما فعالیت به‌عنوان رهبری جهانی در کسب‌وکار پایا است تا نشان دهیم مدل کسب‌وکار هدفمند و آینده‌نگر ما بهترین عملکرد را دارد. اهداف ما بر مبنای پنج بخش راهبردی ما شکل گرفته است.

توسعه گستره محصولات در فضا‌های روبه‌رشد

تمرکز ما بر مواردی مانند بهداشت، مراقبت پوست، زیبایی، موادغذایی گیاهی و تغذیه کاربردی مانند ویتامین‌ها، مواد معدنی و مکمل‌ها است.

پیشرفت و تکامل همگام با سبک زندگی و ذائقه در حال تغییر افراد

موفقیت با برندهایی که اثرات مثبت دارند

ما سلامت کره زمین و مردم را در کنار هم بهبود می‌بخشیم، به تندرستی، اعتماد‌به‌نفس و سلامتی افراد اهمیت می‌دهیم و در عین حال در ساخت دنیایی عادلانه‌تر و اجتماعی‌تر مشارکت می‌کنیم. 

اقداماتی بر اساس دانش و فناوری به‌روز

گسترش و سرعت بخشیدن به فعالیت‌ها در هند، چین و بازارهای کلیدی

ما دامنه فعالیت‌های خود در هند و چین را  در عین گسترش اقدامات بازارهای نوظهور،‌ افزایش می‌دهیم.

تقویت حضورمان در آینده‌ای رو‌به‌رشد

هدایت ارتباطات آینده

ما در حال شتاب‌بخشیدن به تجارت الکترونیکی و ایجاد بسترهای دیجیتال جدید eB2B هستیم تا با اتکا بر بینش و آگاهی خریداران، مدیریت و رهبری خود در این فضا را به عرصه ظهور برسانیم.

ارائه راهکارهای نوآورانه به بازار

ایجاد فرهنگ رشد و سازمانی هدفمند و آینده نگر

ما برای ایجاد ظرفیت‌های بیشتر، بر شتاب‌بخشیدن فعالیت‌ها و تحول  فضای دیجتال تمرکز کرده‌ایم. این اقدامات ما را به شرکتی متنوع، جامع و همراه با مدیریت مبتنی بر ارزش بدل می‌کند.

ایجاد فرهنگ رشد پایا

انتخاب‌های استراتژیک ما، الهام‌بخش‌ فعالیت‌‌های ما هستند

ارزش‌های ما، شیوه‌ کسب‌وکار ما را تعریف می‌کند – با یکپارچگی.

ما می‌خواهیم تمامی کارکنانمان در شرکت یونیلیور، نماینده استانداردهای اخلاقی و حرفه‌ای ما باشند. می‌خواهیم فضای شرکت به‌گونه‌ای باشد که کارکنان، اخلاقیات، یکپارچگی، احترام، مسئولیت و پیشگامی را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند و از آگاهی لازم برای تشخیص مشکلات احتمالی و فرصت سخن‌گفتن درباره این موضوعات برخوردار باشند.