تاریخچه و آرشیو ما

کسب‌وکار شرکت یونیلیور، بر مبنای اهداف و میراث منحصر‌به‌فرد ما ساخته شده است و هنوز هم شیوه‌ کسب‌وکار ما را شکل می‌دهد.

ترتیب رخدادهای تاریخی شرکت از سال ۱۸۷۱ میلادی تا کنون را ببینید.

مجموعه هنری، آرشیو‌ها و
مدیریت اسناد یونیلیور

تیم مجموعه هنری، آرشیو‌ها و مدیریت اسناد شرکت یونیلیور که در  بخش Port Sunlight، خاستگاه تاریخی یونیلیور قرار گرفته است، از مهم‌ترین  مجموعه اسناد کسب‌وکار در دنیا مراقبت می‌کند.

این تیم مسئول جمع‌آوری و مدیریت آرشیو شرکت یونیلیور است که قدمت آن به قرن‌ها می‌رسد – در حقیقت قدمت قدیمی ترین سند ما به سال ۱۲۹۲ میلادی مربوط می‌شود. 

این مجموعه دارای اسناد اصلی، منابع چاپی، تصاویر و فیلم‌ها است. برای مثال ما دارای اولین تبلیغ تلویزیونی برای خمیردندان  S. R Gibbs  هستیم.

در این مجموعه اسناد و گرازش‌های جلسات هیئت مدیره، اسناد مالی، مجموعه‌ای از تبلیغات  و نمونه‌هایی از بسته‌بندی‌ها و همچنین نقشه‌ها و طرح‌های معماری کارخانه‌های قبلی و حاضر وجود دارند.

اطلاعات مختلف درباره برند‌های شناخته‌شده مانند Colman’s، Wall’s، Lipton، پرسیل، Peras Soap، لوکس، PG Tips و Marmite در این مجموعه موجود هستند.

دسترسی به مجموعه ما

با توجه به شرایط همه‌گیری بیماری وجهت حفظ سلامت و تندرستی کارکنان و بازدیدکنندگان، تصمیم گرفته‌ایم مجموعه هنری، آرشیو‌ها و مدیریت اسناد یونیلیور و اتاق جستجوی مدیریت اسناد و کتابخانه موجود در Port Sunlight را تا اطلاع ثانوی تعطیل کنیم.

در حال حاضر از زمان بازگشایی اطلاعی نداریم، با این‌حال،‌شرایط را به‌دقت بررسی می‌کنیم. اطلاعات و اخبار جدید در این خصوص را منتشر خواهیم کرد.

سوالات و درخواست‌ها

کارکنان مجموعه هنری، آرشیو‌ها و مدیریت اسناد یونیلیور در حال حاضر مشغول دورکاری از خانه هستند و هنوز هم به سوالات و درخواست‌های شما پاسخ می‌دهند. از آنجایی که مانند سابق به مجموعه دسترسی نداریم، ممکن است با کمی تاخیر به سوالات و درخواست‌های شما پاسخ دهیم.

تحقیقات و پژوهش

در حال حاضر قادر به پذیرفتن درخواست برای بازدید‌های تحقیقاتی نیستیم. محققان می‌توانند درخواست بازدید خود را از طریق پست الکترونیک ارسال کنند، اما در حال حاضر دسترسی به مجموعه به‌صورت محدود امکان‌پذیر است.

می‌خواهم...

ما مجموعه‌ای از مجلات داخلی را در اختیار داریم که ممکن است دارای اخبار مربوز به جوایز، رویدادهایی مانند ازدواج، درگذشت‌ها و… باشند. ما این دست از اطلاعات مربوط فعالیت‌های کارکنان را  در قسمت مدیران و اعضای هیئت مدیره نگه‌ داشته‌ایم. متاسفانه اسناد مربوط به کارکنان شرکت‌های زیرمجموعه را در اختیار نداریم.

متن

متن