علم زیبایی در محصول برنزه‌کننده تدریجی Dove Summer Revived

چه رازی پشت پوست درخشان، آن هم در تابستانی بدون آفتاب وجود دارد؟ ما از یک متخصص، شیوه کارکرد محصول برنزه‌کننده تدریجی داو را پرسیدیم.

برنزه شدن بدون قرار گرفتن در معرض اشعه ماورا بنفش خورشید روندی پر طرفدار و درحال محبوبیت است. بنا بر گزارش مجله Fortune، پیش‌بینی می‌شود محصولات برنزه‌کننده از ۱.۱ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۳ به ۱.۷ میلیارد دلار تا سال ۲۰۳۰ رشد کنند.

گستره محصولات Summer Revived برند داو که به تدریج پوست را برنزه می‌کنند در انگلیس و برخی از بازارهای اروپایی در دسترس هستند و به‌عنوان جایگزینی ایمن‌تر به جای نور خورشید برای برآورده کردن نیازها ارائه شده‌اند.

این مجموعه شامل لوسیون و موس پوستی صورت و بدن می‌شود که برای برنزگی تدریجی در عین غنی ساختن پوست با محصول مراقبتی داو طراحی شده است.

ما از ریچ کاننل، محقق ارشد داو برای توضیح علم به کار رفته در این محصول برنزه‌کننده بدون خورشید پرسیدیم.

محصول Summer Revived داو چگونه کار می‌کند؟

کرم برنزه‌کننده تدرجی Summer Revived داو از علم طبیعی شیمی پوست بدن برای داشتن ظاهری برنزه و طبیعی استفاده می‌کند. محصولات ما برای تمامی پوست‌ها مناسب هستند و به تدریج پوست را برنزه می‌کنند و با دو درجه تیرگی ارائه می‌شوند (روشن تا متوسط و متوسط به تیره) که شما را قادر می‌سازند تا به رنگ دلخواه خود برسید. محصولات Summer Revived داو مرطوب‌کننده روزانه قدرتمندی نیز هستند.

لوسیون‌ها تا ۷۲ ساعت رطوبت ایجاد می‌کنند و موس‌ها نیز تا ۴۸ ساعت به حفظ رطوبت و درخشش پوست کمک می‌کنند.

ترکیبات اصلی که باعث برنزگی و درخشش پوست می‌شوند، شامل چه موادی هستند؟

ترکیبات کلیدی محصول برنزه‌کننده تدریجی داو شامل دیهیدروکسیاستون است. این ترکیب فعال طبیعی با آمینواسیدهای موجود در کراتین طبیعی پوست واکنش نشان می‌دهد و ترکیباتی کاراملی رنگ ایجاد می‌کند که به‌تدریج (به‌صورت موقت) به‌پوست رنگی برنزه می‌دهد. این ویژگی در محصول Body Love Skin Visible Glow با وجود مواد معدنی منعکس‌کننده نور تقویت شده و باعث درخشندگی پوست برنزه شما می‌شود.

چقدر طول می‌کشد تا محصول برنزه‌کننده اثر کند و اثرات آن تا چه زمانی باقی می‌مانند؟

پس از استفاده از محصول برنزه‌کننده تدریجی داو روی پوست، پس از ۲ تا ۴ ساعت شاهد تیره‌شدن تدریجی پوست خواهید شد و طی ۲۴ تا ۴۸ ساعت پوست شما برنزه می‌شود. این فرآیند موقت و قابل بازگشت است و برنزگی پوست نیز به‌صورت یک‌دست و به آرامی طی چند روز از بین می‌رود.

اگر می‌خواهید برنزگی زودتر از بین برود می‌توانید با استفاده از اسکراب، برس بدن دستکش‌های پاک‌کننده صورت، صورت خود را پاک کنید.

برای گرفتن بهترین نتیجه افراد چندبار باید از محصول برنزه‌کننده داو استفاده کنند؟

فناوری برنزه‌کننده تدریجی داو براساس ویژگی‌های پوستی منحصر‌به‌فرد افراد عمل می‌کند، بنابراین خودتان باید بهترین برنامه استفاده از این محصول را پیدا کنید. برای اکثر افراد رنگ موردنظر طی چندین مرحله استفاده ایجاد می شود. بنابراین بهتر است برنامه مناسب و شخصی خودمراقبتی را ایجاد کنید.

برای داشتن سایه تیره‌تر، شاید به استفاده روزمره نیاز پیدا کنید- خصوصا اگر متوجه شوید که در روز قبل محصول را برای بخشی از بدن یا صورت به‌خوبی استفاده نکرده‌اید. برای تاثیری ملایم‌تر می‌توانید محصول را به‌صورت هر روزه استفاده کنید.

برای نتایج بهتر، صبر کنید تا محصول به‌صورت کامل توسط پوست جذب شده و خشک شود و پس از آن لباس بپوشید. اگرچه محصولات ما به‌سرعت جذب پوست می‌شوند، اما تا زمانی که محصول کاملا خشک نشده است، پوست خود را لمس نکنید تا پوست شما به‌صورت یک‌دست برنزه شود. زمانی که پس از استفاده از محصول، برای اولین بار دوش می‌گیرید، از اسکراب و لایه‌بردار استفاده نکنید و پوست بدن را با حوله به آرامی خشک کنید.

محصول برنزه‌کننده تدریجی داو چگونه از پوست مراقبت می‌کند؟

محصولات برنزه‌کننده تدریجی داو درخشش طبیعی پوست را بدون اثرات مضر آفتاب‌گرفتن – آفتاب‌سوختگی و آسیب‌های اشعه فرابنفش – برای شما به ارمغان می‌آورند. همچنین محصولات داو با فناوری مرطوب‌کننده تولید می‌شوند. این محصولات همانند مرطوب‌کننده‌های روزمره مؤثر هستند و با هر بار استفاده تا ۷۲ ساعت می‌توانید از آب‌رسانی به پوست برخوردار شوید و علاوه‌بر این به سلامت پوست خود برای برنزه شدن تدریجی کمک کنید.

قبل از استفاده از محصول Dove Summer Revived، باید از مرطوب‌کننده استفاده کنیم؟

قبل از مصرف Dove Summer Revived نیازی به استفاده از مرطوب‌کننده ندارید. در حقیقت استفاده از مرطوب‌کننده می‌تواند مانع جذب محصول در پوست شما شود و راه جذب ترکیب فعال DHA به پروتئین‌های پوست را مسدود کرده و مانع برنزه شدن پوست می‌شود.

پوست سالم و مرطوب برای برنزه شدن یک‌دست و طبیعی بسیار اهمیت دارد، محصولات Dove Summer Revived با هربار استفاده تا ۴۸ ساعت به حفظ رطوبت کمک می‌کنند. این ویژگی، محصول را به مرطوب‌کننده‌ای مؤثر که می‌تواند پوست را به تدریج برنزه کند، بدل کرده است.

اگر می‌خواهید محصول Dove Summer Revived را در برنامه مراقبت پوستی خود استفاده کنید، قبل از مصرف برنزه‌کننده تدریجی باید چند گام را دنبال کنید. اگر می‌خواهید موهای زائد بدن را از بین ببرید، این کار را ۲۴ ساعت قبل از مصرف Dove Summer Revived انجام دهید.

قبل از مصرف محصول،‌ دوش بگیرید، نه بعد از مصرف آن. اگر می‌خواهید از لایه‌بردار استفاده کنید، قبل از استفاده از محصول Dove Summer Revived لایه‌برداری کنید.

تفاوت بین موس برنزه‌کننده تدریجی و لوسیون بدن چیست؟

انتخاب محصولی که مناسب شما باشد، به سلیقه شخصی شما بستگی دارد. هم موس و هم لوسیون از فناوری DHA برای برنزگی تدریجی استفاده می‌کنند و هر دو حاوی میزان بالایی از مرطوب‌کننده برای آب‌رسانی روزانه هستند.

هر دو محصول برای انواع مختلف پوست مناسب هستند و از نظر حساسیت‌پوستی مورد آزمایش قرار گرفته اند. اگر به‌دنبال بافتی روشن‌تر و زمان بیشتری برای اثرگذاری محصول هستید و می خواهید تمام نقاط پوست به‌صورت یکدست برنزه شوند، محصول Summer Revived Gradual Tanning Mousse برای شما مناسب است.

اگر محصولی می‌خواهید که سریع و به‌آسانی به پوست شما جذب شود، لوسیون برنزه‌کننده تدریجی Summer Revived را انتخاب کنید.

آیا دوش گرفتن روزانه باعث کاهش سرعت برنزگی می‌شود؟

برنزگی تدریجی اولیه پس از گذشت ۲ تا ۴ ساعت از استفاده محصول رخ می‌دهد، بنابراین در این بازه زمانی باید از دوش گرفتن خوددرای کنید تا اجازه دهید که فرآیند برنزه شدن به‌شیوه مناسب طی شود. پس از آن حمام روزانه تاثیری در کاهش سرعت برنزگی نخواهد داشت.

با این حال دوش گرفتن روزانه می‌تواند باعث محو شدن زودتر برنزگی شود. اگر می‌خواهید تاثیر دوش گرفتن بر برنزگی به حداقل برسد، از لایه‌برداری پوست بپرهیزید و برای خشک کردن بدن حوله را به آرامی روی آن قرار دهید.

و در آخر، چگونه می‌توان پس از استفاده از محصول برنزه‌کننده تدریجی داو، آن را از روی دست پاک کرد؟

برای پاک کردن دست‌ها، پس از مصرف محصول دستان خود را فورا بشویید. همچنین برای تمیز کردن دست‌ها می‌توانید دستان خود را با دستمال نیز تمیز کنید.