یونیلیور، حامی استعدادهای آینده کشور

یکی از مواردی که شرکت بین‌المللی یونیلیور همواره بر آن تاکید کرده و تلاش کرده است هم‌راستا با آن گام بردارد، آماده‌سازی سرمایه انسانی برای ورود به فضای کسب‌و‌کار و اشتغال‌زایی برپایه تعریف الگوی پایدار مدیریت منابع انسانی است.

در همین راستا، با حمایت از برنامه لیگ بازی‌های کسب‌وکار دانشگاه تهران، زمانی را به میزبانی برندگان این مسابقات اختصاص دادیم تا ضمن قدردانی از تلاش و پویایی آن‌ها، فرصت متقابلی را برای گفتگو و ایجاد پلی میان دانشگاه و فضای کسب‌وکار ایجاد کنیم. این برنامه که تحت عنوان «صبحانه با یونیلیور» برگزار می‌شود، اول آذر ماه، میزبان گروهی ۳۰ نفره از دانشجویان خلاق و پویای کشور بود.

در این مراسم، مدیران ارشد مجموعه یونیلیور ایران در کنار دانشجویان حضور داشتند تا ضمن انتقال تجارب کاری، فضای یونیلیور ایران، برنامه‌های کارآموزی، موقعیت‌ها و فضای شغلی پیش‌روی دانشجویان را شرح دهند.

حمیدرضا منصوریان، مدیرعامل یونیلیور در ایران، با اشاره به مسیر شغلی خود از ابتدا تا کنون به دانشجویان گفت: «مهارت‌آموزی تنها برای ورود به بازار کار کافی نیست، بلکه شرط اصلی ماندن در بازار کار این است که به آنچه می‌دانیم اکتفا نکنیم و دائما در حال به روزرسانی دانش خود و بازآموزی مهارت‌های خود باشیم.»

در ادامه، مدیر ارشد ارتباطات و امور برون‌سازمانی یونیلیور ایران، آسیای میانه و منطقه قفقاز، مهدی نورانی ضمن معرفی این شرکت بین‌المللی و خط‌مشی آن به‌ویژه در حوزه مسئولیت اجتماعی و تعهد این مجموعه به ارزش‌آفرینی در جوامعی که در آن فعال است به معرفی قطب‌نمای یونیلیور پرداخت و خطاب به دانشجویان حاضر در این مراسم اظهار داشت: «یونیلیور همیشه خود را آماده استقبال از جوانان فعال و پویا می‌داند تا فرصتی را برای لمس چالش‌های واقعی فضای کسب‌وکار در اختیار آن‌ها قرار دهد و فضای آکادمیک را بیشتر به بازار کار نزدیک کند.»

نازنین دادگر از دیگر سخنرانان این مراسم بود که با ارائه توضیحاتی پیرامون برنامه‌های کارآموزی مدیریت یونیلیور و راهبران فردای یونیلیور، افزود «ساختار سازمانی یونیلیور به گونه‌ای طراحی شده است که همواره بتواند فضایی را در اختیار جوانان مشتاق قرار دهد. این کار علاوه بر کمک به آینده اقتصادی کشور و تربیت نیروی انسانی ماهر، فرصتی را هم در اختیار ما قرار می‌دهد تا از نوآوری و پویایی نسل جوان در بخش‌های مختلف بهره‌مند شویم و هم‌راستا با اقتصاد پایدار قدم برداریم.»

در پایان، با پاسخ به سوالات دانشجویان و اهدای هدایایی به ایشان، از اشتیاق آن‌ها برای حضور در عرصه اقتصادی کشور قدردانی کردند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره‌های کارآموزی مدیریت یونیلیور به وب‌سایت و صفحات اجتماعی شرکت یونیلیور ایران مراجعه کنید.