یونیلیور ایران، کارفرمای برتر استان قزوین در سال ۱۴۰۲

در یازدهمین جشنواره انتخاب کارفرمایان کشوری سال ۱۴۰۲، شرکت یونیلیور ایران به عنوان کارفرمای برتر استان قزوین انتخاب شد و مورد تقدیر قرار گرفت.

یونیلیور که وارد بیستمین سال سرمایه­‌گذاری خود در ایران شده­ همواره تلاش کرده تا در مسیر تعالی صنعت کشور گام بردارد و با ارائه محصولاتی با کیفیت بین­‌المللی نیاز مصرف‌کنندگان کشور را نیز برآورده کند و همچنین تلاش کرده تا در مسیر توسعه و رشد نیروهای انسانی خود نیز پیشرو باشد.

در همین راستا، در یازدهمین جشنواره انتخاب کارفرمایان کشوری سال ۱۴۰۲، یونیلیور ایران توانست به عنوان کارفرمای برتر استان قزوین انتخاب شود. به همین منظور، صبح دوشنبه، سی­‌ام بهمن­‌ماه ۱۴۰۲، کارخانه یونیلیور ایران میزبان مسئولان اداره تامین و اجتماعی استان قزوین بود و ضمن دریافت لوح تقدیر و تندیس زرین این جشنواره مورد تقدیر قرار گرفت.

در این دیدار حمید کوزه­‌گرها، مدیرکل تامین اجتماعی استان قزوین، ضمن تقدیر از فعالیت­‌های یونیلیور ایران بیان کرد: باعث خوشحالی ما است که در استان صنعتی قزوین شرکت­‌های توانمندی چون یونیلیور به صورت کاملا حرفه‌­ای و با دانش روز دنیا فعالیت می­کنند. یونیلیور ایران با حمایت از کار و سرمایه ایرانی، با همت، تلاش و توسعه تعاملات اثربخش خود شرکتی پیشرو است و نقش پررنگی در چرخه صنعت کشور دارد.

در ادامه، احسان ترابی مدیرکارخانه یونیلیور ایران نیز با تاکید بر ارزش‌­ها و تعهدات یونیلیور تصریح کرد: یونیلیور ایران، در راستای ارزش‌­ها و تعهداتی که دارد همواره تلاش کرده تا نقش خود در جامعه و کشور را به درستی ایفا کند. تلاش ما این است که بتوانیم در کنار تولید محصولاتی با کیفیت بالا، برای جامعه ای که در آن فعالیت داریم نیز خلق ارزش کنیم چرا که ما به آن متعهد هستیم.

در پایان این دیدار، لوح تقدیر و تندیس زرین یازدهمین جشنواره انتخاب کارفرمایان کشوری سال 1402، به یونیلیور ایران اهدا شد.