یونیلیور میزبان کارگروه محصولات آرایشی و بهداشتی انجمن شیمی ایران

یونیلیور ایران در راستای همکاری با شرکت­‌ها و سازمان‌­های فعال در صنعت کشور، میزبان جلسه کارگروه محصولات آرایشی و بهداشتی انجمن شیمی ایران بود و در این جلسه مدعوین درباره “راهکارهای بومی سازی مواد اولیه در صنعت محصولات آرایشی و بهداشتی” به تبادل نظر پرداختند.

یکی از تعهدات یونیلیور به صورت جهانی، انتقال دانش و تجربیات خود به جامعه‌­ای است که در آن فعالیت دارد و در همین راستا تلاش می­کند تا طی همکاری­‌های مستمر با فعالان حوزه صنعت، قدمی در راستای تعالی آن بردارد. از همین­‌رو، جلسه کارگروه محصولات آرایشی و بهداشتی انجمن شیمی کشور، با حضور کارشناسان، اساتید دانشگاه‌­ها، تولیدکنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی و تولید کنندگان مواد اولیه به میزبانی دفتر مرکزی یونیلیور ایران برگزار شد و شرکت کنندگان درباره موضوعات مختلف مرتبط به این صنعت به گفت و گو پرداختند.

حاضرین در این جلسه تقویت ارتباط بین دانشگاه و صنعت را امری ضروری عنوان کردند و همپنین انجمن شیمی کشور نیز از آمادگی کامل خود جهت همکاری بیشتر با تولیدکنندگان خبر داد. دکتر وحید تقی­‌خانی دبیر انجمن مهندسی شیمی ایران و عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی شریف، با اعلام آمادگی انجمن جهت اجراي رويداد فناورانه، امكان نشر مجله اختصاصي، برگزاري دوره، كنگره و سمينار علمي تصریح کرد: “انجمن شیمی ایران به ضرورت توسعه ارتباط بین صنعت و دانشگاه اعتقاد دارد و آماده است تا به صورت کامل با تمامی فعالان حوزه صنعت همکاری گسترده داشته باشد. این همکاری­‌ها، تعالی تولید در کشور را رقم خواهد زد و قطعا با گسترده شدن همکاری اتفاق­های بسیار خوبی خواهد افتاد.”

در ادامه این جلسه، نماینده‌های واحدهای تولیدی نیز به نیازها و دغدغه‌های خود در راستای تولید محصولات شوینده با کیفیت اشاره و درباره راهکارهای ارتقای کیفیت تولید تبادل نظر داشتند.

همچنین ، فریان همایون­‌پور، احمد محسنی و سهیل رفعت­‌خواه به عنوان نمایندگان شرکت یونیلیور ایران در این جلسه حضور داشتند. فریان همایون‌­پور معاون مدیر تنظیم قوانین و مقررات یونیلیور ایران با تاکید بر این موضوع که تولید محصولات با کیفیت بالا اولویت این شرکت بوده و هست از آمادگی کامل یونیلیور ایران جهت انتقال دانش روز دنیا به تولیدکنندگان مواد اولیه در جهت ارتقای کیفیت محصولات خبر داد گفت: “ما در یونیلیور معتقدیم برای رسیدن به کسب و کاری پایا نیاز است به جامعه‌­ای که در آن فعال هستیم نیز توجه کنیم. برهمین اساس به عنوان یونیلیور ایران دغدغه کشورمان را داریم و از هر نظر به دنبال توسعه و تعالی آن هستیم. قطعا همکاری‌های یونیلیور ایران با دانشگاه­‌ها باعث پیشرفت صنعت خواهد شد و ما آماده­‌ایم طبق استانداردهایی که داریم با فعالان این حوزه همکاری کنیم.”

در این جلسه مقرر شد تا جلسات کارگروه محصولات آرایشی و بهداشتی در انجمن شیمی به صورت فصلی جلسات خود را برگزار کنند و دانشگاه شریف میزبان جلسه بعدی این کارگروه خواهد بود.