تجلیل از شركت یونیلیور ایران به‌عنوان واحد صنعتی ممتاز در نهمین اجلاس سراسری رضایت‌مندی مشتری با رویکرد مشتری‌مداری

یکشنبه، ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ – در جریان نهمین اجلاس سراسری رضایت‌مندی مشتری، از شركت یونیلیور ایران به‌عنوان واحد صنعتی ممتاز در امر توسعه اشتغال‌زایی و عامل مؤثر در رشد کارآفرینی تقدیر به عمل آمد. این رویداد باهدف بحث و تبادل نظر درخصوص مسائل روز صنعت از نگاه كارشناسان، از جمله رویکردهای گوناگون مشتری‌مداری، رفع موانع سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و راهکارهای عملیاتی در مسیر جهش تولید و توسعه صنعت به‌ویژه در بخش خصوصی با حضور جمعی از بزرگان و پیش‌گامان عرصه صنعت و اقتصاد کشور برگزار شد و از واحدهای صنعتی برگزیده تقدیر به عمل آمد.

نهمین اجلاس سراسری رضایت‌مندی مشتری با رویکرد مشتری‌مداری با حضور میهمانان و کارشناسان خبره صنعت همچون دکتر فداحسین مالکی نماینده محترم مجلس و عضو کمسیون امنیت ملی، دکتر علی اشرف نوری مدیرعامل دیدبان شفافیت و عدالت و جمعی دیگر از مفاخر و کارشناسان صنعت به سرپرستی دکتر ایمان مصدری دبیر شورای سیاست‌گذاری اجلاس برگزار شد. ترویج اعتماد دولت به بخش خصوصی، اهمیت رویکرد مشتری‌مداری، ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل اشتغال‌زایی از مباحثی بود که در این همایش مورد بررسی و تأکید قرار گرفت.    

مهدی نورانی، مدیر ارشد ارتباطات و امور برون‌سازمانی شرکت یونیلیور در جمهوری اسلامی ایران، ضمن قدرداني از دبيرخانه اجلاس سراسری رضایت‌مندی مشتری، ابراز داشت: «از جمله مهم‌ترين عوامل در مسير رقابت‌پذيري و توسعه چرخه توليد و اقتصاد، تقويت تقاضا است. تحقق اين مهم در گروي نهادينه‌سازي زيرساخت‌ها و الگوهاي پايدار تعامل با زنجيره ذي‌نفعان، به‌ویژه مشتريان و مديريت صحيح رضايت‌مندي مشتري است. ازاين‌رو، رويدادهاي این‌چنینی به‌منظور بازنگري الگوها، تبادل تجارب و انتقال دانش اكوسيستم کسب‌وکارها در عرصه صنايع مختلف و مطالعه شاخص‌هاي نوين بازارهاي بين‌المللي به‌منظور بهبود روزافزون تجربه ذي‌نفعان و مشتريان بالفعل و بالقوه در امر توسعه کسب‌وکارها و لذا چرخه توليد كشور از اهميت بسياري برخوردار هستند.»