ما همیشه تلاش کردیم تا مراقب لبخندها باشیم. این هدف گاهی با محصولات و گاه با فعالیت‌های اجتماعیمان محقق شده است. در این کمپین ما معجزه علم و نوآوری را با همدلی گره زده‌ایم تا کادر لبخند را برای کادر درمان کشورمان بسازیم.

بیش از یک سال است که همه‌گیری زندگی همه ما را تحت تأثیر خود قرار داده است. در این دوران، کرونا گاهی لبخند را از صورت‌ها گرفت، اما در همین دوران انسان‌های شجاع، قدرتمند و متعهدی بودند که با فداکاری تلاش کردند تا آسودگی و لبخند را بر لب بیماران و عزیزان آن‌ها بنشانند. کادر درمان، با لبخند سخاوت از پس ماسک‌هایشان، خالق لحظه‌های امید و لبخند شدند؛ گرچه شاید خود در خلوت آرام گریستند.

حالا بیاییم به پاس این فداکاری‌ها برای کادر درمان کشورمان #کادرلبخند بسازیم. ما با همراهی شما در کمپین #کادرلبخند، می‌خواهیم کادر درمان را قدر بدانیم.برای مشارکت در این قدردانی، کافی‌ست ویدیوی کمپین را از صفحه اینستاگرام سیگنال (www.instagram.com/signal.iran) تا آخر ببینید و در استوری خودتان (post to story) با  نوشتن #کادرلبخند و منشن کردن صفحه اینستاگرام سیگنال به اشتراک بگذارید. لطفا از دوستان خود برای شرکت در این کمپین دعوت کنید.

نتیجه کمپین #کادرلبخند

کمپین کادر لبخند با اهدای هدایایی به کادر درمان بیمارستان فیروزگر به پایان رسید.

این کمپین که به پاس قدردانی از زحمات بی‌وقفه کادر درمان برگزار شده بود، در تاریخ ۲۱ تیرماه ۱۴۰۰، با اهدای محصولات مراقبت و بهداشت فردی یونیلیور شامل خمیردندان‌های سیگنال و کلوزآپ و پیام قدردانی به کادر زحمتکش درمان در بیمارستان فیروزگر تهران، به پایان رسید.