برندهای بهداشت فردی

ما به زیبایی با رویکردی مثبت باور داریم. رویکردی از زیبایی که برابر، جامع و پایا است،‌ با برندهایی که نه تنها اثرات نامطلوب بسیار کمی دارند، بلکه به سلامت کره زمین و افراد کمک می‌کنند.

با بیش از یک میلیارد مصرف‌کننده که روزانه از گستره محصولات زیبایی و بهداشت فردی استفاده می‌کنند و با محصولات ما مواجه می‌شوند، به‌خوبی می‌دانیم که برندهای ما از قدرت کافی برای ایجاد اثرات مثبت برخوردارند.

برند داو به بانوان کمک می‌کند تا ظرفیت و توانایی‌های خودشان برای زیبایی را به‌واسطه محصولاتی که بهداشت فردی واقعی را ارائه می‌دهند، درک کنند.

لوکس معتقد است که زنان سیرت بزرگی دارند. فراتر از صورتی زیبا، جنبه‌های متفاوتی دارند که از دید ما پنهان است، درست مشابه محصولات خوشبوی لوکس برای مراقبت از پوست. محصولاتی از بهترین عطرها، ساخته‌شده توسط بهترین عطرسازان و مراقبان از پوست حس و حالی لذتبخش به ارمغان می‌بخشد.

کلوز آپ، از سال ۱۹۶۷ شروع به تولید کرد و خمیردندان‌هایی شفاف است که برای اطمینان از بوی خوش دهان، نفس تازه و سفیدی دندان‌ها، شامل شوینده دهان و سفیدکننده‌های منحصربه‌فرد است. در آسیا، برزیل و آفریقای جنوبی به فروش می‌رسد و از مشهورترین برندهای مراقبت دهان است که جوانان را جامعه هدف قرار داده.

مراقبت حداکثری در طول روز با رکسونا. محصولات ضد تعریق و دئودورانت ما، برای رفع نیازهای مختلف آقایان و بانوان طراحی شده‌اند تا حس طراوت و اطمینان را برای شما فراهم کنند. 

ما به قدرت لبخند باور داریم. لبخندها می‌توانند ما و دنیای اطراف ما را متحول کنند. ما باور داریم هیچ چیز نمی‌تواند سدی برای لبخند باشد – مخصوصا نبود سلامت دهان. به همین دلیل، در اقصی نقاط جهان سعی می‌کنیم تا سلامت دهان را از طریق محصولاتمان و برنامه‌های آموزشی ترویج دهیم. هر لبخندی اهمیتی شگرف دارد.