برندهای شوینده خانگی

آینده محصولات شویندگی و پاکیزگی کماکان ازآن ماست. فعالیت‌های ما با تاریخ صدساله دگرگونی و نوآوری در علم شیمی آغاز می‌شود. از موادی که در محصولات شویندگی خانگی و شستشوی البسه استفاده می‌شود گرفته تا شیوه بسته‌بندی محصولات؛ در همه این موارد نوآوری می‌کنیم تا به افراد، محصولاتی مؤثر و مقرون‌به‌صرفه را ارائه دهیم که مناسب نیازهای آنان باشد و با کره زمین و محیط زیست سازگاری داشته باشد. خانه پاک. کره زمین پاک. آینده‌ای پاک.

برند جهانی شستشوی لباس‌ها است که بر ویژگی و قابلیت از بین بردن لکه‌ها تمرکز دارد. محصولات این برند به‌صورت مایع‌های شستشو، کپسول، پودر، قرص و ساشه ارائه می‌شوند و در دمای پایین و آب سرد هم مؤثر هستند. در برخی‌ بازارها، محصولات این برند به نام Persil به‌فروش می‌رسند.

 برند سیف از آغاز به اهمیت محل زندگی، خانه، محله و تاثیر آن در سلامتی ما واقف بوده است از این رو به‌خوبی می‌دانیم که نقش این برند تنها پاکیزه کردن نیست. هدف برند سیف بخشیدن دوباره زیبایی به محیط اطرافمان است. برند سیف با تولید محصولات و انجام فعالیت‌هایی که بدون آسیبرسانی به زیبایی و پاکیزگی محیط کمک می‌کنند، این کار را انجام می‌دهد.

محصولات دامستوس تمامی جرم‌ها و میکروب‌ها را از بین می‌برند.

کامفورت به هر لباسی، زندگی می‌بخشد تا به زندگی شما هم طراوت و شادی ببخشد. با هر بار شست‌شو، تغییر مثبت در زندگی را حس می‌کنید. با هر بار شست‌وشو می‌تواند عمر لباس‌های شما را افزایش دهد و تازگی را د زندگی حس کنید. کامفورت می‌خواهد لباس‌های شما هم مثل خودتان حس خوبی داشته باشند.