برندهای زیبایی و تندرستی

ما به زیبایی با رویکردی مثبت باور داریم. رویکردی از زیبایی که برابر، جامع و پایا است،‌ با برندهایی که نه تنها اثرات نامطلوب بسیار کمی دارند، بلکه به سلامت کره زمین و افراد کمک می‌کنند.

با بیش از یک میلیارد مصرف‌کننده که روزانه از گستره محصولات زیبایی و بهداشت فردی استفاده می‌کنند و با محصولات ما مواجه می‌شوند، به‌خوبی می‌دانیم که برندهای ما از قدرت کافی برای ایجاد اثرات مثبت برخوردارند.

برند داو به بانوان کمک می‌کند تا ظرفیت و توانایی‌های خودشان برای زیبایی را به‌واسطه محصولاتی که بهداشت فردی واقعی را ارائه می‌دهند، درک کنند.

برند سان‌سیلک و متخصصان حرفه‌ای موی ما، هدفی مشترک دارند – به تمام زنان سراسر جهان کمک کنند تا نهایت زیبایی را برای موی خود فراهم کنند. برند سان‌سیلک با نام‌های Elidor، Seda، و Sedal در بیش از ۶۸ کشور در سراسر جهان به‌فروش می‌رسد.

برند کلییر برندی معتبر در زمینه تولید محصولات بهداشتی مو است. این برند فعالیت خود را در سال ۱۹۷۵ آغاز کرد و توانست به زودی به برندی معتبر در سطح بین المللی تبدیل شود. یکی از مواردی که محصولات این برند را مورد توجه قرار داده است اثربخشی این محصولات و جلوگیری از مشکلات مو از جمله شوره سر است.