یونیلیور ایران محصولات OMO را با تغییراتی مثبت به بازار عرضه کرد

در راستای تولید داخلی و پاسخگویی هر چه‌بهتر نیازهای مصرف‌کنندگان یونیلیور در جمهوری اسلامی ایران، شرکت یونیلیور ایران، پس از سال‌ها حضور رسمی در کشور و در سال ۱۳۹۶، با تجهیز و آماده‌سازی کارخانه خود در استان قزوین و انتقال فناوری‌ها و همچنین توسعه تامین‌کنندگان مرتبط داخلی و معتبر، برخی محصولات برند امو (OMO) از جمله پودر و مایع لباسشویی را در داخل کشور به تولید برساند و عرضه این محصولات را به مصرف‌کنندگان ایرانی شروع کند. تولید این محصولات در کشور، آغازی برای توسعه و پیشرفت بیشتر تولید داخلی یونیلیور در ایران بود و همکاری‌های این شرکت نیز با سازمان‌ها و ادارات مرتبط نیز گسترش یافت.

 در اواسط مردادماه و بیش از ۴ سال تولید این محصولات در کارخانه یونیلیور در استان قزوین، یونیلیور ایران، پس از ماه‌ها تلاش و تحقیق و توسعه توانست با تغییراتی مثبت در فرمولاسیون و میزان مصرفی، مایع لباسشویی امو (OMO) را در اختیار مصرف‌کنندگان ایرانی قرار دهد. این تغییرات مثبت بر اساس تحقیقات دقیق توسط تیم تحقیق و توسعه و همچنین بازاریابی یونیلیور ایران انجام گرفت تا نیاز مصرف‌کنندگان به بهترین و مطلوب‌ترین نحو پاسخ داده شود.

مهدی نورانی، مدیر ارتباطات برون‌سازمانی شرکت یونیلیور ایران در این زمینه گفت: «شرکت یونیلیور ایران از زمان تاسیس دفتر خود در جمهوری اسلامی ایران، همواره در پی تولید مستقیم محصولات خود در کشور و کاهش واردات محصولات خود بوده تا بتواند نقشی مثبت در انتقال فناوری، توسعه دانش کارکنان و منابع انسانی و همچنین اشتغال در کشور داشته باشد. از زمان تولیدات داخلی این شرکت، افتخاری برای یونیلیور ایران محسوب می‌شود که امروز بیش از ۱۰ برند معروف این شرکت جهانی به طور مستقیم در کارخانه استان قزوین این شرکت به تولید می‌رسد و در دسترس مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرد. تغییرات مثبتی که در محصول امو نیز اتفاق افتاده، گواهی است بر این واقعیت که یونیلیور ایران توسعه و پیشرفت را در جمهوری اسلامی ایران ادامه داده و آینده‌ای موفقیت‌آمیز در کشور را نظاره‌گر است.»

غزاله سداد، مدیر ارشد محصولات شوینده خانگی شرکت یونیلیور ایران نیز دررابطه‌با عرضه محصولات امو با تغییراتی مثبت اظهار داشت: «یونیلیور ایران در بخش‌های مختلف، همراه با تیم‌های حرفه‌ای و ماهر در بخش‌های مختلف، از جمله تحقیق و توسعه و بازاریابی، به طور مداوم در حال پیشرفت و بهینه‌سازی محصولات خود منطبق با نیازهای مصرف‌کنندگان بوده و این رویه را همواره ادامه می‌دهد. همکاری با تامین‌کنندگان داخلی و همچنین توسعه این بخش از تولیدات محصولات نقش تعیین‌کننده‌ای در دستیابی به این موفقیت‌ها داشته‌اند و همراهی با این ذی‌نفعان را نیز بیش‌ازپیش ادامه خواهیم داد.»

در حال حاضر، یونیلیور ایران محصولاتی از برندهای دامستوس، امو، سیف، سیگنال، کلوزآپ، داو، صابون لوکس، کامفورت، سانسیلک و کلیر را به طور رسمی و با کیفیت جهانی در کارخانه خود تولید و عرضه می‌کند. همچنین این شرکت به دنبال تولید داخلی برخی از دیگر محصولاتش در آینده‌ای نزدیک است.