نازنین دادگر، مدیر منابع انسانی یونیلیور، در چهارمین کنفرانس سالیانه منابع انسانی: نیروی انسانی، سرمایه هر سازمان

نازنین دادگر، مدیر منابع انسانی یونیلیور، در چهارمین کنفرانس سالیانه منابع انسانی:
نیروی انسانی، سرمایه هر سازمان

چهارمین رویداد مدیریت منابع انسانی (HR Summit)، پنجشنبه سوم شهریورماه، باهدف بازنگری در پیش‌فرض‌های منابع انسانی با حضور خانم نازنین دادگر مدیرکل منابع انسانی یونیلیور ایران، آسیای میانه و منطقه قفقاز و همچنین با میزبانی از مدیران و صاحب‌نظران از شرکت‌های مختلف برگزار شد. این رویداد با تأکید بر اهمیت موضوع منابع انسانی و تأثیر آن در توسعه کسب‌وکار با اجرای پنل‌ها و سخنرانی‌های مختلف پیرامون مسائل حوزه منابع انسانی تشکیل شد. 

در این نشست ضمن تأکید بر اهمیت ایجاد احساس دلبستگی در نیروی انسانی نسبت به سازمان، راه‌های ایجاد این مهم بررسی شد. نازنین دادگر نیز در بخشی از این نشست باتکیه‌بر تجربه کاری خود در شرکت یونیلیور ایران  به مسائلی همچون نحوه تعامل کارمندان شرکت یونیلیور ایران در نظرسنجی‌های سازمانی منابع انسانی و تأثیر مستقیم آنها در پیشبرد استراتژی‌های مختلف سازمان و در نتیجه ایجاد احساس همبستگی بین کارمندان و سازمان اشاره کرد.  

شرکت یونیلیور که در سال ۱۳۸۳ و باهدف مشارکت در رشد اقتصادی پایا و فراگیر، به‌ صورت رسمی به‌ عنوان یک واحد تجاری به ثبت رسید، حمایت از نیروهای انسانی خود در هر کجای زنجیره تولید را یکی از اهداف اصلی خود می‌داند و با تعریف پروژه‌های مختلف سعی در حفظ و پیشرفت آنان دارد.