دیدار رئیس انجمن صنایع شوینده کشور و مدیرعامل جدید یونیلیور ایران

ایران، تهران – دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ – بیلگهان چِویک، مدیرعامل شرکت یونیلیور ایران، آسیای مرکزی و منطقه قفقاز در نخستین دیدار خود با مسئولان صنعت کشور با بختیار علم‌بیگی، رئیس انجمن صنایع شوینده، بهداشتی و آرایشی کشور دیدار کرد.

در این دیدار که با هدف آشنایی و تبادل‌نظر در راستای ارائه خدمات بهتر به جامعه ایرانی صورت گرفت، دغدغه‌های این شرکت در حوزه‌های مختلف بررسی و بر تداوم روزافزون فعالیت‌های شرکت یونیلیور ایران در کشور تاکید شد.

بیلگهان چِویک، با تاکید بر هدف بنیادین یونیلیور مبنی بر ایجاد سبک زندگی پایدار در راستای بهبود و ارتقای سلامت و تندرستی افراد، اهم تعهدات سازمانی یونیلیور در جمهوری اسلامی ایران را  ، احترام به مردم و دولت از طریق عرضه محصولات باکیفیت و ارتقای زنجیره تامین کشور عنوان کرد. وی در ادامه، با تاکید بر اهمیت هم‌‌افزایی پویای زنجیره ذی‌نفعان در این مسیر، ابزار امیدواری کرد که مشارکت‌ و فعالیت‌ها در صنایع شوینده کشور درخشان‌تر از قبل قوت خواهد گرفت.

بختیار علم‌بیگی، رئیس انجمن صنایع شوینده، بهداشتی و آرایشی کشور نیز در این نشست با اشاره به همکاری همه‌جانبه انجمن برای عرضه محصولات و خدمات موثر به مصرف‌کنندگان، ایجاد زمینه مناسب برای توسعه کمی و کیفی محصولات، رفع چالش‌ها و بسترسازی هدفمند برای افزایش تولید، توزیع و صادرات در کنار رقابت سالم را از ماموریت‌های این انجمن در کشور برشمرد.

در این دیدار که در محل شرکت یونیلیور ایران برگزار شد، مسائل روز صنایع شوینده کشور به تبادل‌نظر و همفکری گذاشته شد و دو طرف با بیان چالش‌ها و راهکارهای موجود، بر تحکیم روابط در جهت گسترش اعتماد جامعه به محصولات و فراهم کردن زمینه رشد و ارتقای این صنعت در کشورمان تاکید کردند.