کنترل ناخالصی‌ها

ناخالصی‌های جزئی (که به «رد» یا «اثر آلودگی‌» نیز شناخته می‌شوند) در برخی از محصولات ایجاد می‌شوند. علت آن حضور طبیعی آن ترکیبات در مواد خام یا افزوده شدن در فرآیند تولید است.

ما می‌خواهیم افراد اطمینان کامل به محصولات ما داشته باشند. ما برای جلوگیری از ورود ناخالصی‌ها در محصولات خود بسیار تلاش می‌کنیم و قوانین سختگیرانه‌ای برای کنترل مواد خام و ترکیبات مورد استفاده و همچنین فرآیند تولید در نظر گرفته‌ایم.

معیارهای درنظر گرفته‌شده برای میزان ناخالصی در گستره محصولات شوینده خانگی، زیبایی و مراقبت فردی ما به پایین‌ترین حد قابل دست‌یافتن و ممکن  تقلیل داده شده‌اند. این معیار مقدار ایمن اثرات آلودگی در محصولات را برای محیط‌زیست و افراد تضمین می‌کند.

برخی از ترکیباتی که درباره آن بسیار از ما پرسیده می‌شود فتالات‌ها، مرکوری، ۴/۱ دیوکسان و بنزن هستند.

فتالات

فتالات خانواده‌ای از مواد شیمیایی هستند که دوام و انعطاف‌پذیری پلاستیک را افزایش می‌دهند. این ماده معمولا در بسته‌بندی‌ها، کف‌سازی، کابل‌ها، چمدان‌ها، تجهیزات ورزشی و ابزار پزشکی استفاده می‌شود.

ما از فتالات در تولید محصولا خود استفاده نمی‌کنیم،‌با این حال مقادیربسیار کمی که مطابق با مقادیر ایمنی هستند، ممکن است در محصولات وجود داشته باشد.

همراستا با استانداردهایمان برای جلوگیری از ورود فتالات، ما از دتیل فتالات (DEP)، که نوعی حلال برای ترکیب رایحه است، استفاده نمی‌کنیم. بجای آن، ما از روش‌های دیگری برای ایجاد رایحه استفاده می‌کنم.

ما همواره همواره تضمین می‌کنیم که میزان فتالات مورد استفاده در بسته‌بندی پایین‌تر از مقادیر ارزیابی شده توسط مقامات قانونگذار باشد.

ترکیبات مرکوری

مرکوری فلزی سنگین، به رنگ نقره‌ای و سفید است که در دمای اتاق به‌صورت مایع است. در برخی از کشورها از این ماده به‌عنوان سفیدکننده صورت استفاده می‌شده است. در معرض تماس بودن با مقادیر بالای برخی از مرکوری‌ها می‌تواند منجر به واکنش‌های آلرژیک، مشکلات پوستی یا آسیب به سیستم اعصاب شود.

ما ترکیبات مرکوری را به هیچکدام از محصولات شوینده خانگی، زیبایی و مراقبت فردی اضافه نمی‌کنیم. ما هر گونه اثر آلودگی اجتناب‌ناپذیر را کنترل می‌کنیم تا در مواد خام مورد استفاده ما در مقیاس یک میلیون، پایین‌تر از ۱ واحد باشد. این میزان کمتر از مقدار ارزیابی شده توسط مقامات قانون‌گذار است.

ما از فعالیت‌های گسترده‌تر توسط مقامات قانون‌گذار و صنایع برای کاهش یا ممنوعیت استفاده عمدی از ترکیبات مرکوری در محصولات شوینده خانگی و مراقبت فردی حمایت می‌کنیم.

دیوکسان ۱٫۴

محصولات شوینده خانگی و زیبایی و مراقبت فردی می‌توانند حاوی مقادیر بسیار کمی از ترکیباتی با نام دیوکسان ۴/۱

 باشند که در هنگام تولید ایجاد می‌شوند. رگه‌هایی از دیوکسان ۴/۱ به‌صورت طبیعی در مواد غذایی مانند گوجه، قهوه و مرغ پخته‌شده وجود دارد.

قانونگذارانی مانند سازمان غذا و داروی ایالات متحده، که سازمانی مسئول ایمنی مواد غذایی و داروها در ایالات متحده است، میزان دیوکسان ۴/۱ موجود در محصولات مراقبت فردی خطری برای سلامت ندارند.

با این حال، تماس با مقادیر بالای دیوکسان ۴/۱ می‌تواند عاملی برای سرطان انسانی باشد و ما بر این اساس تلاش می‌کنیم تا میزان آن را با کنترل فرآیند تولید به حداقل برسانیم.

 

ما از وجود مقادیر دیوکسان ۴/۱ مطابق با میزان‌ استاندارد ایمنی در تمامی محصولات شوینده خانگی، زیبایی و مراقبت فردی اطمینان حاصل می‌کنیم. برای سال‌ها ما میزان ۱۰ واحد در هر میلیون‌ را برای محصولات زیبایی و مراقبت فردی خود و برای محصولات شوینده خانگی ۳۰ واحد در هر میلیون را در نظر می‌گرفتیم. این مقادیر نشان‌دهنده ترکیبات مختلف و نوع محصولات را نشنان می‌دهد. هر جا که محدودیت‌های بیشتری توسط مقامات قانون‌گذار ایجاد شود، ما از آن قوانین پیروی می‌کنیم.

بنزن

بنزن ماده‌ای است که هم توسط ترکیبات طبیعی و هم توسط انسان تولید می‌شود. ما از این ماده در محصولات خود استفاده نمی‌کنیم، با این حال به دلیل آن‌که این ماده به‌صورت طبیعی در برخی از ترکیبات مواد خام وجود دارد، آثاری از این ترکیبات ممکن است در محصولات ما ایجاد شود.

کما قوانین کنترل کیفی سختگیرانه‌ای داریم که وجود بنزن در محصولات ما را به حداقل می‌رساند تا میزان آن مطابق با استانداردهای ایمنی باشد.