همراهی با جوانان، تعهد همیشگی یونیلیور ایران

۶ خرداد ۱۴۰۲، تهران- دانشگاه تهران با برگزاری بزرگ‌ترین نمایشگاه کار در ایران از کسب‌وکارهای فعال دعوت به عمل آورد تا ضمن شرکت در این نمایشگاه به استحکام روابط میان فضای آکادمیک و بازار کار کمک کنند. یونیلیور ایران ضمن حضور در این نمایشگاه، از فرصت‌های موجود برای تعامل مستقیم با جوانان و تسهیل مسیرهای حضور آنان در بازار کار استقبال کرد.

در این نمایشگاه که با حضور بیش از 100 شرکت در محل مصلی دانشگاه تهران برگزار شد، صاحبان کسب‌وکارهای فعال در کشور ضمن به اشتراک گذاشتن دانش خود پیرامون فضای بازار کار، از تجارب سال‌ها فعالیت خود در بازار ایران گفتند و به این ترتیب دیدگاهی کلی به دانشجویان و جوانان آماده برای ورود به بازار کار دادند.

یونیلیور ایران که یکی از اصلی‌ترین اهداف خود را آشنایی نیروی کار جوان و تازه فارغ‌التحصیل شده دانشگاهی با بازار کار و یکی‌ از مهم‌ترین نقش‌های خود را در مقام یک سازمان تولیدی فعال در ایران، پل بودن میان فضای آکادمیک و بازار کاری می‌داند، ضمن حضور در این نمایشگاه تلاش کرد تا همچون گذشته فرصت را برای تعامل مستقیم با دانشجویان از دست ندهد.

در طی افتتاحیه این مراسم، حمیدرضا منصوریان، مدیرعامل یونیلیور ایران، با حضور در غرفه یونیلیور ایران خطاب به دانشجویان گفت «اگر هدفتان فعالیت در بازار کار است، ما در یونیلیور ایران همه تلاش خود را می‌کنیم تا بسترهای لازم را برای جذب دانشجویان از فضای آکادمیک به بازار کار فراهم کنیم. به عنوان کسی که در دانشگاه تهران تحصیل کردم و در بازار کار ایران فعالیت کردم، تجربه تمام این سال‌ها به من یاد داده است که بهترین کار ممکن ماندن و توسعه بسترهای موجود در ایران است. ایران کشوری با پتانسیل‌های بالا برای کار، سرمایه‌گذاری و تولید است و یکی از افق‌های دید شما، به عنوان نسل جدید، باید توسعه این بسترها باشد؛ مطمئن باشید که خانواده یونیلیور ایران نیز در این مسیر همراه شما است.»

نازنین دادگر، مدیر کل منابع انسانی یونیلیور ایران، آسیای میانه و منطقه قفقاز، در رابطه با حضور این سازمان در جشنواره کار دانشگاه تهران گفت «یونیلیور ایران همواره تلاش کرده تا در هیچ جنبه‌ای از توجه به جوانان و دغدغه‌های آنان کوتاهی نکند. همین مسئله ما را برآن داشته است تا از هرفرصتی برای تعامل با جوانان و شناخت دغدغه‌های آنان استفاده کنیم و این نمایشگاه نیز یکی از همین فرصت‌ها بود. خوشحالیم که توانستیم یک بار دیگر کنار جوانان ایرانی بایستیم، از دغدغه‌ها و چالش‌های آنان آگاه شویم و تجربه خود را با آنان به اشتراک بگذاریم.»

در اختتامیه این نمایشگاه نیز از یونیلیور ایران به عنوان یکی از ده کسب‌وکار برتر حاضر در نمایشگاه کار دانشگاه تهران تقدیر به عمل آمد.