زمین و جامعه

ما شرکتی متشکل از افراد و برندها با یک هدف بزرگ هستیم: ترویج زندگی پایا.

ما می‌خواهیم کسب‌وکار خود وشیوه‌ انجام آن را بیش از پیش به جلو ببریم. درباره شیوه فعالیت‌های ما درباره مسائلی که در جهان اثر می‌گذارند، بیشتر بخوانید.

اهداف فعالیت‌های ما

ما به ایجاد پلی به‌سوی دنیایی منصفانه‌تر و از نظر اجتماعی جامع‌تر نیاز فوری داریم. دنیایی که همه ما در آن بدون هزینه دادن از طبیعت و محیط‌زیست، زندگی می‌کنیم.

هنوز هم برای دست‌به کار شدن زمان داریم. اما نباید زمان را هدر بدهیم.

تغییرات اقلیمی در حال حاضر بحران اقلیمی محسوب می‌شود. ما در سراسر گستره کسب‌وکار و برندهای خود، برای مهار تغییرات اقلیمی تلاش می‌کنیم.

دنیای طبیعت به‌ طرز نگران‌کننده‌ای در حال از بین رفتن است. ما موظف هستیم که از این رود جلوگیری گنیم.

فرهنگ دورریز امروزی باید پایان پیدا کند. ما تلاش می‌کنیم تا پسماند را در چرخه اقتصاد نگهداریم و آن را از محیط‌زیست خارج کنیم.

همگان باید از حق دسترسی به غذای خوب برخوردار باشند. ما برای ساخت سیستم جهانی برای غذای پایاتر و سالم‌تر در تلاش هستیم.

نابرابری‌ها در حوزه سلامت و تبعیض در جامعه جایی در جهان ندارند. ما برای ایجاد تغییر در این زمینه، از برندهای خود استفاده می‌کنیم.

ما خواهان جامعه‌ای هستیم که در آن با تمامی افراد به‌صورت برابر و عادلانه رفتار می‌شود. ما برای ایجاد جهانی منصفانه‌تر و از نظر اجتماعی جامع‌تر تلاش می‌کنیم.

معیشت‌ میلیون‌ها نفر به شرکت یونیلیور وابسته است. ما تلاش می‌کنیم تا این شرایط رشد به‌صورت منصفانه‌تر با افراد به اشتراک گذاشته شود.

کار و فعالیت مبتنی بر هدف و معنی حق همه افراد است. ما برای آماده ساختن کارکنان خود و دیگران برای آینده، گام‌های بزرگی بر می‌داریم.

کسب‌وکارها باید بی‌عدالتی و بهره‌کشی را مهار کنند.حقوق بشر مساله‌ای غیر‌قابل مذاکره برای همکاری با شرکت یونیلیور است.

ما به ارائه گزارش‌های شفاف متعهد هستیم. درباره رویکرد ما بیشتر بخوانید.

قطب‌نمای یونیلیور یا استراتژی کسب‌وکار پایای ما، برای کمک به عملکرد برتر و رشد پاپا و مسئولانه ما ایجاد شده‌است.

برنامه زندگی پایای شرکت یونیلور، قواعد کسب‌وکار ما را متحول کرد. ما به پیشرفت خود افتخار می‌کنیم، با این حال می‌دانیم که باید تلاش بیشتری انجام دهیم.

آرشیو‌ها و تاریخ ما

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

شما هم می‌توانید در فعالیت‌های ما مشارکت کنید. درباره موضوعات و مسائلی که برای شما اهمیت دارند،‌ با ما همکاری کنید و در زمین و جامعه خود تغییرات مثبت ایجاد کنید.